Záznam v registru je ve skutečnosti naprosto nepodstatný detail

Záznam v registru už pro dnešní žadatele o hypotéku nemusí znamenat ani zdaleka tak významný problém, jako tomu bývalo dříve. Stále sice platí, že se záznamem v registru budete všechny bankovní domy obcházet naprosto marně, nicméně když zapomenete na banky, tak můžete směle zamířit do libovolné nebankovní společnosti. A tam si bez potíží sjednáte nebankovní hypotéku bez registru.

pokladnička

Ovšem nemyslete si, že v takovém případě nebude váš záznam v registru nikoho zajímat, tak tomu není. Nicméně hypotéka bez registru znamená, že tuto půjčku můžete získat i bez ohledu na to, jak významný váš záznam v registru je. Ať už je malý anebo větší, nemusí to být ničemu na překážku, a právě to je důležité.
Nebankovní společnosti vycházejí v tomto ohledu svým žadatelům maximálně vstříc, takže stačí, když doložíte, že máte měsíčně dost peněz na splácení a na záznam v registru můžete zapomenout. Tedy za předpokladu, že máte zároveň po ruce vhodnou nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíte.

Nicméně i tuto podmínku lze vyřešit velice chytrým způsobem. Je totiž jasné, že ne všichni mají tolik nemovitostí, aby si z nich mohli vybírat, kterou z nich se za svou půjčku zaručí. Mnozí lidé dokonce nevlastní vůbec žádnou nemovitost. Nicméně všichni tito lidé mají ještě jednu velkou šanci, jak takovou půjčku získat. Stačí, když ve svém okolí požádají o laskavost někoho, kdo nemovitý majetek má. Pokud bude takový člověk ochotný vystupovat jako jejich spoluručitel a zaručí se za jejich půjčku svým vlastním nemovitým majetkem, pak je celý problém vyřešený a vy můžete získat tak vysoký úvěr, jak chcete – tedy konkrétně až do výše sedmdesáti procent odhadní ceny nemovitosti, kterou budete ručit.

karta

Jak je tedy vidět, tak to, zda získáte půjčku či nikoli ve skutečnosti na tom, zda máte či nemáte záznam v registru, vůbec nezávisí.

3.6/5 - (5 votes)