Jak zlepšit sexuální prožitek

Erotogenní zóny

Možná se to bude zdát až překvapivé, ale ve většině ložnic je sex jednotvárným aktem. Lidem schází fantazie a jedním z důvodů, proč k tomu dochází, je i nedostatečný zájem o erotogenní zóny. A to jak u svého protějšku, tak i o ty vlastní. Lidské tělo je dokonalý nástroj a v dnešní uspěchané době mu věnujeme velice málo pozornosti. Nenasloucháme mu vnitřním hlasem, pouze provádíme vštípené hygienické návyky, ale abychom skutečně porozuměli, co nám dělá dobře, musíme se ztišit, najít si chvilku a své tělo blíže zkoumat .
pár u zábradlí

Pokud si partneři opravdu důvěřují, měli by věnovat více času předehře. Tělesné doteky rozpálenou dlaní působí jako ten nejlepší stimulant. Předehra však neznamená třít pouze bradavky, klitoris, zaměřit pozornost na vagínu a penis. Vrcholem slasti jsou i doteky a stimulace hýždí, ušních lalůčků, krku, ramen a podpaží, třísel, bříška a boků. Na těle existuje i několik speciálních bodů, které využívá akupresura a akupunktura a jsou rovněž základem pro sexuální předehru. Soustřeďte pozornost i na chodidla, zejména paty a články prstů, a také na pupík.
erotické prádlo

Vhodná doba

V souvislosti se zlepšením sexuálního prožitku se na mnoha místech můžete dočíst doporučení ohledně změny polohy s odkazem na Kámasútru, změnu prostředí, zařazení erotických pomůcek a nových praktik. Zkrátka důležité je údajně zahnat nudu v posteli a oživit sex nějakými novými prvky. Tito rádci však mnohdy zapomínají na jednu zásadní pasáž, a tou je vhodná doba k milování.

Příroda je neomylná a lidské tělo nebylo stvořeno, aby měnilo svůj energetický potenciál biologických hodin, jak se jeho nositeli zlíbí. Každý živý tvor se na této planetě totiž přizpůsobuje okolnostem a podmínkám klimatického a časového pásma, ve kterém žije. Člověk není výjimkou, a jak fungují biologické hodiny, dobře vnímáme především při cestování letadlem na dlouhé vzdálenosti. Tomuto fenoménu se věnuje např. čínská medicína a každý zkušený biolog – lékař vám sdělí, že optimální hormonální hladina k procesu sexuálního aktu není večer, ale naopak ráno. Mezi osmou a desátou hodinou je doslova ideální čas. Naplánujte tedy sex na tuto dobu a sami na sobě pocítíte pozitivní změnu.


Back To Top