Dárky od firmy Selvintech s.r.o vaše blízké potěší!

Pokud chcete věci bez potíží stíhat a mít vždy po ruce to pravé, je potřeba myslet dopředu. Takže například již nyní je ten pravý čas myslet na to, čím odměníte své blízké na Vánoce. Anebo ještě lépe, čím odměníte své zaměstnance za jejich práci anebo snad vaše obchodní partnery za skvělou obchodní spolupráci. Jestliže jim chcete nadělit opravdu pěknou, originální pozornost, tak vám nezbývá, než si ji nechat zhotovit na míru vašim potřebám, a tudíž na zakázku. A je jasné, že něco takového vyžaduje čas, někdy mnoho času. A právě proto je nyní ideální doba k tomu, abyste již teď objednali pěkné vánoční pozornosti pro lidi, na jejichž přízni a spolupráci vám záleží.

vánoční koulička

Vlastně to nemusí být ani nic velkého, ani nic drahého. Někdy je opravdu zajímavá a kvalitní drobnost mnohem lepší volbou, než nevhodný, byť cenný dárek, který se obdarovanému nestrefí do vkusu a bude mu doma zabírat až příliš mnoho místa.
Něco takového se vám rozhodně nestane s výrobky od firmy Selvintech s.r.o. Jedná se o drobné vánoční dekorace, která vám firma zhotoví na míru podle vašeho vlastního přání. Jsou vyrobeny z poctivého materiálu – většinou z drobných skleněných korálků a mají tvar hvězdy, anděla anebo připomínají jiný vánoční motiv, takže se svou tématikou k Vánocům perfektně hodí.

vánoce

Důležité ovšem je, že jsou zhotovovány ručně, a to místními lidmi. Nejedná se proto o žádné tuctové dekorace, které vznikají na pásu někde v cizině v závratných množstvích. Naopak se jedná o originál, který každého zaujme, a pro který si každý člověk doma své místo najde. A to je jistě důležité.
Navíc si můžete objednat libovolný počet kusů a také jejich balení, třeba v pěkné dárkové krabičce s logem vaší firmy. Když budete na Vánoce myslet již nyní, tak to za pár měsíců oceníte, protože vše nezbytné budete mít v pravý čas po ruce.

3.8/5 - (5 votes)