Muži se ve vztahu přizpůsobují

Dalo by se říct, že být mužem je snadné. Ovšem být mužem jedné ženy, je už oříšek pro každého, kdo ví, že s ní není dobré vyjednávat. Ženy si totiž dokážou vždy prosadit své a bez ohledu na to, jestli s nimi chlap souhlasí nebo nikoli, jsou odhodlané prát se s ním do doby, než ustoupí.
pusa při setkání

Obdivuhodná vlastnost – trpělivost

Je opravdu chvályhodné, jak si dnešní muži dokážou poradit s nespokojeností žen, se kterými žijí. Jsou trpěliví nejen vůči tomu, co všechno s nimi prožívají, ale i vůči jejich náladám a požadavkům, které není snadné někdy splnit.
Láska muže k jedné ženě dokáže být natolik intenzivní a hluboká, že se dokážou povznést nad všechno, co jejich milované trápí a mají potřebu o to bojovat.I ve chvíli, kdy jejich partnerka prožívá poněkud emocionálně náročné období, se snaží být jí dobrým a chápavým partnerem, na kterého nedá dopustit. A bez velké trpělivosti, by to pochopitelně nešlo.
jízda trolejbusem

Ochota ustoupit – pro dobro vztahu

Na co se příliš nehledí nebo dokonce zapomíná je to, že muži ve vztahu dělají daleko větší a častější kompromisy než jejich něžnější polovičky. Je to i díky tomu, že jsou přesvědčeni o tom, že vztahu prospěje, když „moudřejší ustoupí“. A mnohdy ani nerozumí tomu, proč si ženy jdou stůj co stůj za tím, co jim připadá zbytečné a ne tolik důležité na to, aby do toho vložili všechnu energii a sílu hádat se.
Dělat kompromisy je i z toho důvodu více mužské než ženské.Vztahu vždy prospěje to, když nad ním někdo drží pevnou ruku a muž je zpravidla ten, kdo se této důležité role a povinnosti zhostí a snaží se udělat všechno proto, aby to fungovalo.
Není na škodu však stát si občas za názorem, který pokládáte za opodstatněný i když víte, že se neshoduje s představou vaší partnerky. I to je totiž mužské, jednou za čas si dupnout a ukázat ženě, že jste muž, který ví, co chce a je hlavou rodiny, na které mu záleží.

4.2/5 - (5 votes)