Značka HP

Jistě znáte značku HP alespoň podvědomě. Objevuj se velice často na zařízeních i na tonerech. Odkud ale pochází? Její sídlo je v Kalifornii. Prosluněné pláže, krásné počasí, to vše může představovat pro některé z nás Kalifornie. Zde se zrodila společnost Hewlett-Packard, jejíž zkratkou jsou právě tato dvě písmena známá po celém světě. Jedná se o výrobce jak výpočetní techniky, tak také podobných zařízení a dalšího příslušenství.

kancelář v domácím prostředí, stůl, židle, počítač, tiskárna, obrázky opice různě barevné, kytara, hodiny kulaté na stěně, zařízení coca-cola

Tiskárenské zařízení i příslušenství

Čím vším se tato firma zabývá? Společnost je známá po celém světě svými výrobky, zejména se jedná o:

1. Inkoustové produkty – náklady na toto zařízení jsou velice nízké, proto se hodí do domácích podmínek. Snadno vyměnitelný toner, bývají to často multifunkční zařízení. Pro domácnost jako stvořené. Vhodné pro běžné kopie, dokumenty ale mohou vytvořit i báječné a krásné fotografie. Snadné ovládání, připojení přes počítač, wi-fi, či ještě v modernějším pojetí přes mobil.

2. Laserové typy – kvalitní tisk dokumentů. Černobílé i barevné nebo jako multifunkční typ.

3. Zařízení pro velkoformátový tisk – velikost rozměru až A1. Všestranný pomocník. Vhodné pro běžný chod, fotografie i dokumenty. Tato zařízení využijí i projektanti, architekti nebo návrháři.

4. Foto tiskárna – přes telefon si ihned můžete fotografie pořídit. Vybírat si můžete z různých typů, takže kdekoliv a kdykoliv si můžete pořízený snímek ihned nechat vyjet ze zařízení. Potřebujete aplikaci na telefon a fotografický papír. Inkoust ani náplň potřebovat nebudete.

kancelář, 2 židle u stolu, dva počítače, monitory a klávesnice a dvě tiskárny nad nimi bílé skříňky
Do dalšího příslušenství můžeme zařadit tonery a cartridge. Hp barvy do tiskárny jsou používané po celém světě. Používají se jak v domácích podmínkách, tak také ve firmách a kancelářích. Obsluhu zvládnou i děti, takže se nemusíte obávat dát jim podobné zařízení do pokojíčku na učení. Mnohdy právě děti do školy a také rodiče pro sebe potřebují nejvíce v domácích podmínkách toto zařízení. Hodí se do pracoven, knihoven, ale také do kanceláří firem, na úřady a na mnohá další místa. Své využití si najdou všude, kde s Vámi budou spolupracovat. Prvotřídní výrobky vysoké kvality, jak v propracovanosti a detailech, tak i díky tomu, že se umí přizpůsobit požadavkům a moderním trendům.