Těhotenská móda

Těhotenství je krásné období každé ženy, které nám však může poměrně hodně narušit nedostatek oblečení, které by nám sedělo. Pryč jsou ty doby, kdy se ženy halily do volného oblečení, které jejich stav spíše skrývalo a nebylo zrovna pohodlné. V dnešní moderní době je již těhotenská móda https://www.girltime.cz/moda-a-styl/ úplně jinde. Navíc je i mnohem dostupnější. Těhotenskou módu koupíte už i v některých supermarketech a není rozhodně k zahození.těhotná žena

  • Kalhoty

Kalhoty by měly být součástí každého těhotenského šatníku. Na tento kus oblečení musíme klást velké požadavky, v nepohodlných kalhotách totiž nevydržíte určitě. Ideální jsou těhotenské džíny či kalhoty, které mají pružný elastický pás přes celé břicho, a tím pádem netáhne ani nijak netlačí.

  • Trička

Těhotenská trička jsou u žen v očekávání velice oblíbená pro jejich prostornost přes břicho a upravenou délku. Tím pádem prostě bříško neleze ven z trička. U triček koukejte především na šití, aby měly řasení na bocích a na materiál. Materiál, ze kterého je tričko ušité je totiž docela zásadní. Mělo by být pohodlné a tím pádem by mělo být i z příjemného materiálu. Nebojte se sáhnout po organické či bio bavlně, která je pro naši kůži mnohem příjemnější, než umělé materiály.pár v očekávání

  • Spodní prádlo

Spodní prádlo je také zásadní částí našeho šatníku. Mělo by být pohodlné, nemělo by nijak táhnout ani škrtit, takže počítejte s tím, že budete také potřebovat pohodlnější prádlo, které bude mít dostatek prostoru na rostoucí břicho. Stejně tak věnujte velkou pozornost výběru těhotenské podprsenky. Ta by měla mít co nejméně švů a měla by být uzpůsobena i kojení. Tím pádem ji využijete i po porodu.
Ať se rozhodnete do těhotenské módy investovat, nebo si vystačíte se svým původním oblečením, nejdůležitější je být v klidu a v pohodě. Jsou ženy, které si po celé těhotenství vystačí i se svým běžným oblečením.