Těhotenská móda

Těhotenství je krásné období každé ženy, které nám však může poměrně hodně narušit nedostatek oblečení, které by nám sedělo. Pryč https://cs.duolingo.com/comment/13527264/J%25C3%25A1-jsem-pry%25C4%258D jsou ty doby, kdy se ženy halily do volného oblečení, které jejich stav spíše skrývalo a nebylo zrovna pohodlné. V dnešní moderní době je již těhotenská móda https://www.girltime.cz/moda-a-styl/ úplně jinde. Navíc je i mnohem dostupnější. Těhotenskou módu koupíte už i v některých supermarketech a není rozhodně k zahození.těhotná žena

  • Kalhoty

Kalhoty by měly být součástí každého těhotenského šatníku. Na tento kus oblečení musíme klást velké požadavky, v nepohodlných kalhotách totiž nevydržíte určitě. Ideální jsou těhotenské džíny či kalhoty, které mají pružný elastický pás přes celé břicho, a tím pádem netáhne ani nijak netlačí.

  • Trička

Těhotenská trička jsou u žen v očekávání velice oblíbená pro jejich prostornost přes břicho a upravenou délku. Tím pádem prostě bříško neleze ven z trička. U triček koukejte především na šití, aby měly řasení na bocích a na materiál. Materiál, ze kterého je tričko ušité je totiž docela zásadní. Mělo by být pohodlné a tím pádem by mělo být i z příjemného materiálu. Nebojte se sáhnout po organické či bio bavlně, která je pro naši kůži mnohem příjemnější, než umělé materiály.pár v očekávání

  • Spodní prádlo

Spodní prádlo je také zásadní částí našeho šatníku. Mělo by být pohodlné, nemělo by nijak táhnout ani škrtit, takže počítejte s tím, že budete také potřebovat pohodlnější prádlo, které bude mít dostatek prostoru na rostoucí břicho. Stejně tak věnujte velkou pozornost výběru těhotenské podprsenky. Ta by měla mít co nejméně švů a měla by být uzpůsobena i kojení. Tím pádem ji využijete i po porodu.
Ať se rozhodnete do těhotenské módy investovat, nebo si vystačíte se svým původním oblečením, nejdůležitější je být v klidu a v pohodě. Jsou ženy, které si po celé těhotenství vystačí i se svým běžným oblečením.

3.4/5 - (5 votes)