Plánujete někomu oslavu? Máme pro vás hlavní program!

Čtyřicítku člověk oslaví jen jednou za život. 🙂 Je to životní milník, protože člověku začíná posledních 9 let, kdy jeho věk ještě nekončí na koncovku -sát, ale na -cet. A to je důvod k oslavě. Jistě, slavit by se měly všechny narozeniny, ale kulatiny obzvlášť.
Oslava 40. narozenin https://www.vaskouzelnik.cz/oslava-narozenin
by měla potěšit zejména oslavence, ale i jeho hosty. Pokud chcete nezapomenutelnou oslavu, na kterou budou hosté vzpomínat, je třeba je nějak zabavit.

karetní trik

A možná přijde i kouzelník 🙂

Chcete zaručeně všechny pobavit? Chcete mít na co vzpomínat i za několik let? Chcete se něco přiučit? Kouzelnické představení by mohlo být to pravé ořechové. A co takové představení obsahuje? Ve sjednanou chvíli se kouzelník i se s svou asistentkou objeví na domluveném místě, kde ho asistentka uvede, společně se představí, a nastíní program celého vystoupení. A zábava může začít. Vystoupení obsahuje nenucenou zábavu proloženou jemnými žerty, a hlavně kouzlení. Chcete zapojit publikum, a vzpružit tak uvadající zábavu po několika hodinách slavení? Není problém, máme v repertoáru i kouzla, do nichž lze bez problému zapojovat diváky. Raději byste viděli skutečná “velká” kouzla, za která by se nemusel stydět ani Copperfield? I ta jsou u nás samozřejmostí. Předvedeme několik triků, které můžete znát z televize a zábavných pořadů, a předvedeme i taková, která jste ještě určitě neviděli.

králík z klobouku

Kouzelnické představení lze určitě předem navrhnout na míru každému oslavenci. Lze vybrat jen taková kouzla, která si bude oslavenec, případně ten, kdo oslavu plánuje, přát. Rozhodně se nemůže stát, že by došlo k neprofesionálnímu přístupu a špatné domluvě. Kouzlení není pro každého, vyžaduje dlouhou přípravu a mnoho tréninku, aby nedošlo během provádění kouzel k prozrazení toho, JAK se kouzlo vlastně dělá. Dobrý kouzelník si nechává triky pro sebe, ale drobný trik lze pro zábavu naučit i narozeninové publikum. 🙂