Koule na tažné zařízení rozšíří využití vašeho automobilu

Existuje jeden snadný způsob, jak výrazně rozšířit možnosti vašeho osobního automobilu. A je to opravdu jednoduché. Tím řešením je koule na tažné zařízení. Vlastně jde o to, pořídit si samotné tažné zařízení. Všichni tomu ale říkají jednoduše „pořídit si kouli za auto“. Ona totiž ta takzvaná koule je tou hlavní podstatou způsobu, jak výrazně rozšířit využití vašeho osobního automobilu tím, že za něj už budete moci připevnit jakýkoli vozík či vlečku anebo třeba i obytný přívěs či stojan na kola. Díky zmíněné kouli na auto se vaše možnosti výrazně, a pro někoho možná až překvapivě, rozšíří.

přívěs značka

Snadno převezete materiál i jiný náklad
To první, co zajisté každého napadne je to, že díky takové šikovné kouli na tažné zařízení budete moci využívat nákladní prostor vozíku. A ten může být skutečně značný, záleží jen na tom, jak velký vozík s jak objemným nákladním prostorem si pořídíte. A vlastně, pokud nechcete anebo pokud se vám to finančně nevyplatí, tak si vozík ani kupovat nemusíte. Můžete si ho třeba půjčit u vašeho souseda, známého anebo prostě v půjčovně, i to je snadné řešení.

vozík

Skvělý pomocník na dovolenou
Nicméně taková koule vám přijde vhod nejen v situaci, kdy budete myslet na práci, ale také při různých příležitostech, kdy se budete chtít rekreovat. Snadno za ni zapojíte i přívěsný vozík, přívěs na přepravu lodí anebo třeba stojan na kola, což mnoho lidí zpravidla hned nenapadne. Nicméně pořídit si stojan na kola na kouli na tažném zařízení je velice praktická a chytrá vychytávka. A všichni, kdo to již někdy vyzkoušeli, vám řeknou, že se to se stojanem kol umístěným na střeše vozidla nedá srovnávat. Takto totiž máte své bicykly vždy pohodlně po ruce a nemusíte je složitě sundávat ani vyzdvihovat do velké výšky, což může mnohým lidem působit potíže. Zároveň je to mnohem bezpečnější, protože vás neohrozí žádný snížený podjezd ani stromy na lesní cestě.

Back To Top