Konečně vysněná dovolená

Je pravdou, že je třeba si alespoň jednou do roka udělat radost a zařídit si takovou dovolenou, kdy budeme daleko od domova a budeme si moct užívat svého osobního volna s rodinou nebo partnerem. V dnešní době není ani problém se kdykoliv sbalit a vyjet si vlastním vozem do zahraničí. Ačkoliv i to má své úskalí. Pokud chceme vycestovat vlastním automobilem, je třeba si řádně nastudovat všechny lokality, přes které se pojede. dovolaná s vlastním autemKaždá země preferuje svoje zákony a neplatí na ně, že zrovna jsme z jiné země. Navíc mnohdy když se rozhodneme vycestovat v době prázdnin, tak je zcela možné, že budeme více času trávit v kolonách, než na pláži. Poté je logické, že tohle asi nebyla ta vysněná dovolená, ale spíš to bude pěkná otrava. Navíc, takové cestování vlastním dopravním prostředkem https://www.fahd.cz/dovolena-vlastni-dopravou-vychazi-opet-draz/, vyjde mnohdy dráž, než když si zakoupíme levnou letenku.

Dovolená na půjčku

Není dokonce ani ideální si zažádat o úvěr nebo půjčku na dovolenou, kterou prakticky nějakým způsobem prožijeme a budeme ji splácet ještě další dlouhé roky. Tady je třeba již uvažovat o tom, že je něco špatně a možná bude dobré se zaměřit na dovolenou ne v zahraničí, ale v naší republice, která má konec konců také mnoho krásných míst, která stojí za zhlédnutí. Navíc některé ubytovací hotely, penziony nebo ubytovny nabízí i doplňkové služby ve formě wellness pobytů nebo jsou plné jiných zajímavých programů. Poté si můžeme užít rodinnou dovolenou, aniž bychom si museli vyřizovat úvěr.letadlo
Pár tipů jak se dá také ušetřit

  • Vybírat si dovolené, které nabízí například last minute zájezdy, které vyjdou za poměrně dobrou cenu i do vzdálenějších destinací. Přirozeně tady se musí jednat rychle, což většina zaměstnavatelů nemá v oblibě.
  • Zamluvit si ubytování přes portály, které nabízí slevy, to se vyplatí i v případě dovolené na našem území.
  • Vybrat si cenu zájezdu, která obsahuje více nabídek v cenové relaci.
  • Pořídit si platební kartu, která má v sobě zahrnuté i cestovní pojištění.