Zbavte tělo škodlivin s produktem Neera

Od pradávna lidé měli potřebu vyčistit si organismus. Jaro bylo obdobím, kdy se nejen velice důkladně gruntovala stavení, ale lidé mysleli i na své zdraví, protože věděli, že je v následujících měsících čeká velice náročná práce, kdy musí zabezpečit dost potravy pro rodinu a pro hospodářská zvířata na další zimu. Období půstů je doložené ve spojení s různými církvemi už stovky let. U nás se o půstu mluví v souvislosti s tradičním masopustem a Velikonocemi v jarním období. Podobně se postní období dostalo do podvědomí s různými filozofickými směry a pracují s ním třeba i lidé, kteří dlouhodobě praktikují jógu.

sklenice vody

Náš organismus je po zimě velice oslabený a často tak podléhá různým přenosným nemocem, protože imunitní systém nepracuje tak, jak by měl. Dlouhé, vlhké a studené podzimní a zimní měsíce nás omezují v pohybu na čerstvém vzduchu, více jsme doma v teple a málo se hýbeme. Čas tak často trávíme povalováním a mlsáním, a ne vždy si vybíráme jen to zdravé jídlo. Do těla se nám tak několik měsíců dostávají škodliviny, kterých je v jarních měsících už příliš. Proto nemáme dobrou náladu a vše svádíme na jarní únavu.

zdraví a energie

Nejsme poustevníci a určitě se nedoporučuje se rozhodnout ze dne na den úplně přestat jíst a trápit se hlady mnoho dní. Ale můžeme s rozmyslem omezit přísun potravin a zkusit třeba zlepšit svůj zdravotní stav tím, že několik dní budeme dodržovat střídmost a využijeme výborný a tělu prospěšný přípravek Neera nakliceno.cz. Detoxikace organismu tak bude snadnější, než si myslíte. Pomocí speciálního sirupu složeného z javorového sirupu, plného snadno stravitelných cukrů a šťávy z palmy arenga, obsahující potřebné minerální látky, zaručíme svému tělu potřebné živiny. Další součástí produktu jsou vitamín C a kajenský pepř. Vitamín C je přírodní antioxidant a pepř se postará o stimulaci trávení a dostatečný krevní oběh. Také je nezbytné pravidelně po menším množství pít kvalitní vodu.

Pokud je to vaše první detoxikace, zkuste krátký třídenní cyklus a za nějaký čas si můžete troufnout na sedmidenní nebo desetidenní kůru.