Podpořte u svého partnera tvorbu testosteronu i vaší aktivitou


Že se dnes mužům v produktivním věku vytrácí erekce, je bohužel již běžná záležitost, a co je horší, mnozí z vás to považují za přirozené. Přestávají rozlišovat, zda jde o zdravotní problém, anebo o projev stárnutí, který se dostavuje u každého po překročení určité věkové hranice. Na vině nejčastěji bývá odbývání se ve stravě a neblahý vliv stresu, který způsobuje pokles testosteronu a převahu stresových hormonů v krevním oběhu. S tím je zapotřebí pohnout a naštěstí existuje řada návodů, co vás nasměrují tam, kam je třeba, a s nimiž zlepšíte buněčnou výživu a dosáhnete většího klidu, zejména pokud se zaměříte na ty nejsilnější stresové situace, jimiž jsou mezilidské konflikty, nedostatek spánku, přepracování, smog a hlučné a prašné prostředí.

krásná dívka

Toto ovšem není jediná cesta, jak posílit testosteron, zvýšit chuť na milování a udržet erekci alespoň v normě. Nemáme tím na mysli žádné syntetické přípravky, jako je Sildenafil bez receptu, ale přírodní bylinky, některé z nich rostoucí vysoko v horách, s nimiž dosáhnete ztracené hormonální rovnováhy, a nedáte šanci stresovým hormonům ovládat váš život. Patří sem všechny druhy Ženšenu, Rozchodnice růžová a Kotvičník zemní.

dívka v klobouku

A o jedné „drobnosti“, co podporuje tvorbu testosteronu velmi efektivně, možná nevíte, nebo si ji neuvědomujete. Je to především samotná partnerka, která pro muže představuje bohyni, někoho, s kým se rád objímá, koho se rád dotýká, komu rád naslouchá, kdo jej chlácholí a uklidňuje, kdo mu v životě se vším pomáhá, ale i koho může také očichávat. Přirozený ženský pot dovede muže dovést k mnoha orgasmům, a zajistit dlouhotrvající erekci, zbavte se parfémů a dopřejte partnerovi cítit vůni vaší vagíny, chodidel a podpaží, kde jsou tělesné pachy nejintenzivnější. Dobrou zprávou pro vás je to, že pokud mu „voníte“, a není to zkresleno hormonální antikoncepcí, zvýší se vám šance na narození zdravých potomků s odlišnou genetickou výbavou.

Back To Top