K ochraně vody v bazénu přes zimu stačí jeden jediný přípravek

Léto končí a vám je jasné, že už se v bazénu moc nevykoupete? V tom případě vodu rozhodně nevypouštějte! Voda je drahé zboží a bude čím dál dražší, a to je dost dobrý důvod pro to, abyste s ní zacházeli šetrně. Tím spíše, že se vám to z finančního hlediska jednoznačně vyplatí. Vodu, kterou nyní nevypustíte, nebudete muset příští rok napustit. Navíc, nikdo nikdy neví, jak moc suché bude následující léto, takže se může stát i to, že vaše obec zakáže napouštění bazénů. Takže všichni ti, kdo budou mít od loňska napuštěno, budou ve výhodě, a ti, kdo nádrž vypustili, budou mít prostě smůlu.
nohy v bazénu
Navíc, když o svou vodu v nádrži celé léto svědomitě pečujete a je v optimální kondici, pak by takové plýtvání byla dvojnásobná škoda. Mnohem lépe proto uděláte, když se naučíte správný postup zazimování bazénu. Poprvé zřejmě budete muset postupovat krok za krokem podle návodu, ale brzy zjistíte, že celá věc není tak složitá, jak na první pohled vypadá. A rozhodně se nemusíte obávat další finanční investice.
Údržba vody v bazénu není zadarmo, a proto si lidé často myslí, že kdyby si vodu v nádrži ponechali, budete je to stát další velké peníze vydané za bazénovou chemii. Ve skutečnosti je to úplně jinak. K uložení vody v bazénu na zimu vám bude stačit jeden jediný speciální přípravek – zazimovač https://eshop.techneco.eu/Zazimovace, který do vody aplikujete jednorázově. On se pak postará o stabilizaci vody v nádrži a zajistí, že její parametry budou i po několika měsících stání v dobré kondici.
zima, ledovec
Když tento zanedbatelný výdaj srovnáte s tisíci korunami, které vás stojí každoroční napouštění bazénu, tak zjistíte, že se to jednoznačně vyplatí.
A ještě je zde jedna věc – jestliže se bojíte, že by vám vznikající led mohl poškodit nádrž, opatřete hladinu vody dilatačními plováky. Ty tlak ledu absorbují a nádrž spolehlivě ochrání.

Back To Top