Vstřícná hypotéka, která fandí vašim plánům

Možná toužíte po lepším bydlení, ale v bance vám až doposud všichni tvrdili, že si to se svými příjmy nemůžete dovolit. Podle bankovních odborníků jsou vaše příjmy údajně příliš nízké na to, abyste si mohli vzít potřebnou půjčku, a to i přesto, že vy s nimi pohodlně vyjdete, a přitom ještě něco ušetříte.
číslo na bankovce.jpg
Nevěřte tomu, co vám tvrdí jiní, věřte v první řadě především sami sobě. Pokud jste přesvědčeni o tom, že vyděláváte dost peněz na to, abyste se za ně mohli přestěhovat do většího bytu, tak to tak s největší pravděpodobností je a jděte si za svým snem.
A také se v první řadě obraťte na finanční společnost, která nebude stát vašim plánům v cestě. Takovým ideálním pomocníkem se vám ve vaší aktuální situaci může stát třeba nebankovní společnost, která vítá všechny, kteří mají nějaké plány a potřebují k jejich uskutečnění peníze. Půjčku zde získá i ten, kdo má nízké příjmy, vysoký věk anebo záznam v registru.
Při troše vůle se dá totiž vždycky dohodnout. Můžete si zde sjednat oblíbenou americkou hypotéku, hypotéku se záznamem v registru anebo hypotéku bez dokládání příjmů, a to jak v případě podnikatelského, tak v případě spotřebitelského úvěru. Navíc, zde budete mít vždy dveře dokořán otevřené.
návratnost investic.jpg
A sjednání takové půjčky bude o to snazší, pokud budete mít ve svém vlastnictví třeba svůj stávající malý byt, který se chystáte vyměnit za větší. Můžete si na něj vzít půjčku až do výše sedmdesáti procent jeho odhadní hodnoty, což není málo. A právě toto mohou být ty potřebné peníze, které vám scházejí k uskutečnění vašich plánů.
Díky nejlepšímu možnému úroku, jaký zde můžete získat a dlouhé době splatnosti můžete své závazky plnit pomalu a bez problémů, aniž byste jakkoli ohrozili svůj rodinný rozpočet anebo jiné plánované investice.
Se vstřícnou nebankovní hypotékou se lidem zkrátka žije lépe.

Back To Top